VladAnnamini dimaMasha IvanIrinaMogilev
aramzazamMini DenIlonRep natali4
Jura povezlo Dobryak11
denIlon-mini Daj-Mne-nezhnost klemanulomini
kupidon1 СергЮл2mini OlegRuslmini
SamaSamPrevMini ЛавстСергИрMini VikaRomaLS
TestDriveVW Ja-budu-zhit-dlya-tebja Makslena

Весiльна фото та вiдеозйомка
(Вiнниця)

  Для створення наших весільних фільмів, ми використовуємо найкращу і сучасну та високоякісну кіно і відеоапаратуру, оптику, безліч різних пристроїв і пристосувань для додання фільму особливого шарму, а також кращі системи комп'ютерного відеомонтажу. Робимо точну цветокоррекцию і надаємо стиль і неповторність.

Де би ви не знаходились, чи в Київі, або у Львові, Одесі або у Вінниці, обираючи нас, ви отримуєте динамічний фільм про ваше весілля, який зможете дивитися в чудовому Full HD якості на телевізорах будь-якого (розміру або на комп'ютерах). У вартість також входить фільм на звичайному диску, котрий ви зможете дивитися за допомогою будь-яких DVD програвачів.

 

 

LogoFull-HD  

 

rushechka

Ще роботи

Ми представляємо нашим клієнтам покращений звуковий монтаж, і дубляж фільмів для забезпечення більш якісного звуку. У нас є сценаристи, котрі індивідуально до вашого фільму або кліпу зможуть написати сценарій. Професійний відеограф відзніме матеріал, а відеоінженер ретельно зробить монтаж.

Всі наші клієнти, отримують високоякісні MKV медіафайли весільних фільмів та кліпів, щоб на будь-якому HD телевізорі або комп'ютері, ви змогли насолодитися максимальною якістю відео та звуку.
Для Вінничан, мешканців Київа , Одеси, Львову, або інших країн світу, ми маємо сервер для можлівости передачи відео за допомогою інтернету.

 

devki ParohodDashas OlegNatashaMini
prevM Porohnyak Vova
Natali BogdInnaAllilu prev5
jamk5 StviohDolon
Dasha2
UmanRospis 7decmini1 JaroslavLena

RussiaUkraineunited kingdom

©2009-2014 Фотовідеостудия "Пара"