Про нас

 Весільна професійна відеозйомка, ось основний напрямок, яким студія "Пара" (Para production), займається більше 15 років. Фото та відеос'емкa весіль у Вінниці, також у місцях : Київ, Одеса, Львів, Хмельницький та багатьох інших... . Знімаємо також інші фільми (випускний , христини, вінчання ... )

Головним у створенні свадбного фільму, на наш погляд, це передати почуття, емоції і настрій. І зробити щоб ​​фільм був і романтичним, і веселим і красивим. Тому, сумувати при перегляді наших фільмів, вам не прийдеться!

   Отже, якщо вам потрібен професійний відеооператор (відеограф) фотограф та оператор зняти весілля у Вінниці , Київі та київскої області, Львові або іншому місті, то ви потрапили за адресою.

Нашi роботи

   У створення весілль фільмів, ми вкладаємо дуже багато праці. Ретельно відбирається і оброблюєтся кожен кадр і сюжет. Індивідуально підбирається музика і саундтреки. У фільм потрапляють тільки найкращі та найбільш вдалі кадри, щоб вам завжди було приємно подивитися фільм, згадати ваш день весілля.

   Весільні відеокліпи періодично поповнюються новими і свіжими роликами. Демонстраційне весільне відео відеопослуг опрелюднено на сайті в зменшеної якості для того щоб його змогли подивитися на більшості комп'ютерів в мережі. Повну якість відеозйомки віддається замовнику на Blu-ray дисках або у відеофайлах.

  Дивитись ще відео... 
 

LogoFull-HD

 

rushechka

VladAnnamini dimaMasha IvanIrinaMogilev
aramzazamMini DenIlonRep natali4
Jura povezlo Dobryak11
denIlon-mini Daj-Mne-nezhnost klemanulomini
kupidon1 СергЮл2mini OlegRuslmini
SamaSamPrevMini ЛавстСергИрMini VikaRomaLS
TestDriveVW Ja-budu-zhit-dlya-tebja Makslena

RussiaUkraineunited kingdom

©2009-2014 Фотовідеостудия "Пара"