• Свадебная видеосъемка в Виннице и Украине

О нас

      Свадебная профессиональная видеосъемка, вот основное направление, которым студия "Пара" ( Para production), занимается более 15 лет. Фото и видеосъемкa свадеб в Виннице и таких городах, как: Киев, Одесса, Львове ...
      Главным в создании свадбного фильма, на наш взгляд, это передать чувства, эмоции и настроение. И сделать чтобы фильм был и романтичным, и веселым и красивым. По этому скучать при просмотре наших фильмов, вам не прийдется !

 Если вам нужен профессиональный видеооператор (видеограф) , фотограф снять свадьбу, оператор на свадьбу, то вы попали по адресу.  

Нашi роботи

   У створення весілль фільмів, ми вкладаємо дуже багато праці. Ретельно відбирається і оброблюєтся кожен кадр і сюжет. Індивідуально підбирається музика і саундтреки. У фільм потрапляють тільки найкращі та найбільш вдалі кадри, щоб вам завжди було приємно подивитися фільм, згадати ваш день весілля.

   Весільні відеокліпи періодично поповнюються новими і свіжими роликами. Демонстраційне весільне відео відеопослуг опрелюднено на сайті в зменшеної якості для того щоб його змогли подивитися на більшості комп'ютерів в мережі. Повну якість відеозйомки віддається замовнику на Blu-ray дисках або у відеофайлах.

  Дивитись ще відео... 
 

LogoFull-HD

 

rushechka

VladAnnamini dimaMasha IvanIrinaMogilev
aramzazamMini DenIlonRep natali4
Jura povezlo Dobryak11
denIlon-mini Daj-Mne-nezhnost klemanulomini
kupidon1 7decmini1 OlegRuslmini
SamaSamPrevMini lavst serg ira Mini VikaRomaLS
TestDriveVW Ja-budu-zhit-dlya-tebja Makslena

RussiaUkraineunited kingdom

©2009-2014 Фотовидеостудия "Пара"